Режим роботи

У Приозерному яслах-садку № 70 Херсонської міської ради (далі - ясла-садок) режим роботи становить:

4 групи - 10,5 годин, з 7.00 до 17.30 год.;

1 група - 12 годин, з 7.00 до 19.00 год.

Всього функціонує 2 групи раннього віку, 3 групи передшкільного віку.

У своїй діяльності ясла-садок керується законодавством України та чинними нормативно-правовими актами у галузі освіти.

Спілкування, освітня діяльність та ведення ділової документації здійснюється українською мовою.

Варіативна складова конкретизована ясла-садком відповідно до Статуту з урахуванням особливостей мікрорайону, запитів батьків, індивідуальних потреб дитини.

Навчальний рік починається 01 вересня і закінчується 31 травня, з 01 червня по 31 серпня триває оздоровчий період.

Основні завдання на 2020/2021 н. р.:

• Розвиток ігрової компетенції дітей дошкільного віку.
  • Формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом впровадження інноваційних технологій (мнемотехніка).
  • Удосконалити роботу щодо формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку шляхом впровадження інноваційних технологій і методик (розвиток мовленнєвотворчої діяльності в дошкільному дитинстві за Н.В.Гавриш).

Організація освітнього процесу здійснюється у ясла-садку за комплексною освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина», парціальними програмами: «Дитяча хореографія (автор - Шевчук А.С.), "Впевнений старт"! освітньою програмою для дітей старшого дошкільного віку (за науковою редакцією Піроженко Т.О.),  програмою національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна - моя Батьківщина» (авт. - Кичата І.І., Каплуновська О.М., Палець Ю.М., за наукового редагування Рейпольської О.Д.).

Навчання у формі занять проводиться, починаючи з третього року життя, з поступовим нарощуванням їх кількості та тривалості.

Тривалість одного заняття:

у ясельній групі - до 10 хвилин;

у другій молодшій групі - 15 хвилин;

у середній групі - 20 хвилин;

у старшій групі - 25 хвилин.

Тривалість інтегрованого заняття у другій молодшій групі - 20 хв; у середній групі - 25 хвилин; у старшій групі - 30 хвилин. Щодня можна проводити одне інтегроване заняття.  Заняття з музики проводяться у всіх вікових групах  двічі на тиждень.

Заняття з фізкультури проводяться:

- у ясельних групах - тривалістю 15 хвилин, 4 рази на тиждень (двічі у залі, двічі - під час прогулянки);

- у молодшій групі - 20 хвилин, 5 разів на тиждень (двічі у спортивній залі, двічі на спортивному майданчику, 1 раз піший перехід);

-  у середній групі - 25 хвилин, 5 разів на тиждень (двічі у спортивній залі, двічі на спортивному майданчику, 1 раз піший перехід);

- у старшій групі - 30 хвилин, 5 разів на тиждень (двічі у спортивній залі, двічі на спортивному майданчику, 1 раз піший перехід);

Для забезпечення повноцінного розвитку дітей, зміцнення та збереження їх здоров`я плануються оздоровчі заходи, ранкова гімнастика, рухливі та спортивні ігри, фізкультурні паузи, фізкультурні хвилинки, фізкультурні розваги та свята, Дні здоров`я, самостійна рухова діяльність дітей тощо.