Режим роботи

У Приозерному ясла-садку № 70 Херсонської міської ради (далі - ясла-садок) режим роботи становить 10,5 годин. Функціонує 2 групи раннього віку, 3 групи передшкільного віку.

У своїй діяльності ясла-садок керується законодавством України та чинними нормативно-правовими актами у галузі освіти.

Спілкування, освітня діяльність та ведення ділової документації здійснюється українською мовою.

Варіативна складова конкретизована ясла-садком відповідно до Статуту з урахуванням особливостей мікрорайону, запитів батьків, індивідуальних потреб дитини.

Навчальний рік починається 01 вересня і закінчується 31 травня, з 01 червня по 31 серпня триває оздоровчий період.

Основні завдання на 2017/2018 н. р.:

• Формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми.
  • Формування у дітей дошкільного віку високої патріотичної свідомості, почуття вірності та любові до Батьківщини.
  • Економічне виховання дітей дошкільного віку.

Організація освітнього процесу здійснюється у ясла-садку за комплексною освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина», парціальними програмами: «Дитяча хореографія (автор - Шевчук А.С.), програмою з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей віком від трьох до шести років «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (автор - Лохвицька Л.В.), програмою національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна - моя Батьківщина» (авт. - Кичата І.І., Каплуновська О.М., Палець Ю.М., за наукового редагування Рейпольської О.Д.); програмою «Англійська мова для дітей дошкільного віку» (заг. ред. - Низковська О.В., авт. - Кулікова І.А., Шкваркіна Т.М.).

Навчання у формі занять проводиться, починаючи з третього року життя, з поступовим нарощуванням їх кількості та тривалості.

Тривалість одного заняття:

у ясельній групі - до 10 хвилин;

у другій молодшій групі - 15 хвилин;

у середній групі - 20 хвилин;

у старшій групі - 25 хвилин.

Тривалість інтегрованого заняття у другій молодшій групі - 20 хв; у середній групі - 25 хвилин; у старшій групі - 30 хвилин.

Для забезпечення повноцінного розвитку дітей, зміцнення та збереження їх здоров`я плануються оздоровчі заходи, ранкова гімнастика, рухливі та спортивні ігри, фізкультурні паузи, фізкультурні хвилинки, фізкультурні розваги та свята, Дні здоров`я, самостійна рухова діяльність дітей тощо.