Про нас

У нас працюють професійні вихователі і ми використовуємо найновітніші методики освіти.

Пошуково-дослідницька діяльність

Досліди - важливий шлях пізнання. Під час пошуково-дослідницької роботи у дітей розвивається мислення, творчість, вміння аналізувати, зіставляти образне розуміння явищ у природі з дійсним результатом. Крім того, під час ознайомлення з якістю речовин та роботою з обладнанням дитина набуває фізичного здоров'я - добре розвивається дрібна моторика м'язів рук.

2018 рік

Освітня діяльність

Новини

"В ЄДНОСТІ СИЛА" АБО "РАЗОМ СИЛЬНІШІ"


Щороку 22 січня у річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

Офіційно його встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» № 42/99 від 21 січня 1999 року. Акт Злуки став однією з ключових подій Української революції 1917-1921 років і справив величезний вплив на боротьбу українців за незалежність і становлення української нації у XX столітті. Це було історичне об'єднання українських земель в одній державі. Подія увінчала соборницькі прагнення українців Наддніпрянщини та Наддністрянщини щонайменше від серединиXIX століття, відтак залишається основоположною для традицій українського державотворення.

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії:проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська

незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія - об'єднання УНР і ЗУНР в одну державу.

Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов'язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань.Цілісна Україна - це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

 21 грудня проведено свята для дітей молодшої групи «Пізнайки» (вихователі Лежень Л.В. та Бірюкова М.Є), середньої групи «Веселка» (вихователі Василенко О.В., Павлик Т.В.), старшої групи «Калинка» (вихователі Шпак І.Ф., Бондаренко Л.М.). На свята до дітей завітали і Фея-Солодинка, і веселий Сніговик, і зла Баба-Яга, і ніжна Снігуронька, і, звичайно, Дід Мороз. Діти грали, співали, танцювали, водили хороводи, розповідали вірші.

24 грудня проведено розваги для дітей ясельної групи «Капітошки» та «Курчатка». Малеча прикрашала новорічну ялинку, водила хороводи, співала та танцювала, ховалася від морозу під чарівним сніговим простирадлом. В кінці кожного свята діти отримали подарунки. Настрій після свят відмінний!


А я люблю, коли сміються діти

7 червня для вихованців ясел-садка проведено свято «А я люблю, коли сміються діти» (керівник музичний Заливадня І.В., вихователі Андрієць Т.В., Шпак І.Ф.). Метою святкового дійства було розвиток творчих здібностей дітей, формування патріотизму, виховання поваги до оточуючих, толерантність. Під час свята діти співали, гралися, танцювали, розповідали вірші. Настій у всіх був піднесений. Гарно розпочався літній відпочинок! 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Щорічно у третій четвер травня українці тадрузі України в усьому світі відзначають День вишиванки - одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма - у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.

Залучився до святкування Дня вишиванки і наш садок. Зранку до садка прийшли діти в українських костюмах. На заняттях вихователі всіх груп розповіли про історію та традиції українського костюму, значення вишиванки для наших предків та про те, що вишиванка здавна сприймалася як оберіг - символ здоров'я та краси. Пізніше на подвір'ї садка на дітей чекала розвага «День української вишиванки» (підготували керівник музичний Сандрак І.В., вихователі Бондаренко Л.М., Шпак І.Ф.). Діти співали українських пісень, змагалися на кращий перехід смуги перешкод, танцювали, фотографувалися та ліпили вареники і пампушки з солоного тіста. Свято вийшло на славу. 

Свято Великодня

Христос воскрес - квітує Україна,
Наш край в веснянім маєві чудес,
Звучить медово мова солов'їна.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

У квітні для вихованців нашого садка проведено музичну розвагу «Пасхальне свято» (вихователі Василенко О.В. та Павлик Т.В.). Діти знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Великодня, грали у народні ігри, співали та танцювали. Діти дізналися, що українська писанка разом із нашими земляками помандрувала в далекі світи. І тепер багато людей в усьому світі сприймають її як свою рідну і не уявляють Великоднього свята без писанки.

Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли - добром, а серце - любов'ю.

Безпека дорожнього руху

У квітні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. На заняттях, під час режимних моментів педагогічними працівниками проведено роботу щодо формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі, продовжено роботу щодо знайомства з правилами дорожнього руху, дорожніми знаками; проведено конкурси малюнків на дану тематику. 18 квітня вихователями Андрієць Т.В. та Шпак І.Ф. показано театральну виставу «Неслухняні ведмежатка» для дітей всіх груп.

ЛІТЕРАТУРНІ НАМИСТИНКИ

Вперше у м. Херсон проводиться міський ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ ДОШКІЛЬНИКІВ «ЛІТЕРАТУРНІ НАМИСТИНКИ» серед закладів дошкільної освіти міста. Метою проведення Фестивалю є:

- популяризація літературно-художньої творчості;

- формування культури мовленнєвої комунікації та емоційно-ціннісного ставлення до літературної діяльності;

- стимулювання творчого потенціалу дітей, їх індивідуальної своєрідності;

- самореалізація та розкриття творчого потенціалу.

Для участі наших дітей у Фестивалі велику підготовчу роботу провели вихователь Лежень Л.В., музичні керівники Заливадна І.В. та Сандрак І.В. Наш садок представив на розсуд журі презентацію збірки казок нашої вихованки Діани Винарчик. Всього у збірці 3 казки про тварин. Маленькому автору 5 років. Автором малюнків до казок стала Соломія Ясак (6 років), лауреат міського конкурсу з образотворчого мистецтва для дітей дошкільного віку «Світ очима дітей». Дорогі діти, дякуємо за цікаву та яскраву книжку!

Другим номером програми від нашого садка стала театралізована постанова за мотивами гуморески Степана Олійника «Бичок-дивачок». На журі чекали і декламація гуморески у виконанні Дар'ї Баклан та Анни Урсу, веселий танок мухоморчика у виконанні Вероніки Попової, танок квіток (у виконанні Соломії Ясак та Діани Винарчик) і метеликів (Іллі Стадника, Данила Федорова, Олександра Пєвнєва). Приозерний ясла-садок № 70 був відзначений дипломом управління освіти Херсонської міської ради.

Вітаємо наших юних артистів із вдалим виступом. Дякуємо родині Ясак Соломії, Баклан Дар'ї, Попової Вероніки, Урсу Анни за технічну та фінансову підтримку! Дякуємо батькам за талановитих дітей та підтримку всіх творчих починань педагогічного колективу!

Вітаємо!!!!!

Пройшов міський конкурс для дошкільників «Світ очима дітей». Всього у конкурсі взяло участь 73 заклади дошкільної освіти м. Херсон, 229 дітей-учасників. Робота «Мрію стати лікарем» вихованки старшої групи «Пізнайки» Соломії Ясак (вихователь Лежень Л.В.) стала лауреатом. У м. Херсон 14 березня 2019 року у закладі дошкільної освіти № 2 відбулося відзначення переможців міського конкурсу «Світ очима дітей». Діти отримали дипломи та подарунки від Херсонської міської ради та меценатів. ТАК ТРИМАТИ!

Весна прийшла!

З 1 по 6 березня в нашому садку пройшли традиційні весняні ранки. Святковим дійствам передувала велика підготовча робота з боку педагогічного колективу, батьків та, звичайно, наших вихованців. Результатом проробленої роботи став гарний настрій малят, їх батьків та проведені на високому рівні розваги та свята. Дякуємо!

Хай зігрівають душу вам красою

Весни тендітні пелюстки

І розливаються джерельною водою

Кохання й щастя гомінкі струмки.

За святом весни, краси і любові!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день

материнської мови (англ. International Mother Language Day) - день, який

відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку

мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на

ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня -

17 листопада 1999 року в Парижі .

З метою відзначення цього свята у нашому яслах-садку з 18 по 22

лютого пройшов Тиждень рідної мови, у рамках тижня - освітні та виховні

заходи, конкурс малюнків. 21 лютого проведено розвагу «Українська рідна

мова» (готували вихователі Кашараба А.С., Бондаренко Л.М., музичний

керівник Сандрак І.В.). На дітей чекала цікава зустріч з Рідною мовою,

героями українських народних казок.

Українська мова - це скарбниця духовної і культурної спадщини

українського народу.Тому знати, берегти і примножувати

НОВОРІЧНІ  ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА

НОВОРІЧНА КАЗКА

Завершився конкурс поробок своїми руками батьків та дітей «Веселий сніговичок». Журі відмітило високу активність батьківської громади, адже від кожної групи були представлені незвичайні, творчі, різнопланові як індивідуальні, так і колективні роботи. Від ясельної групи «Капітошки» у конкурсі взяли участь роботи 6 родин; від ясельної групи «Курчатка» - 14 родин; від молодшої групи «Веселка» - 18, від середньої групи «Калинка» - 13 робіт, від старшої групи «Пізнайки» - 15 робіт.

Крім того, журі відмітило виготовлені батьками новорічні панно, якими прикрашений хол між першим та другим поверхом. Від ясельної групи «Капітошки» панно виготовила родина Криштофік Кароліни; від ясельної групи «Курчатка» - родина Криворучко Вероніки; від молодшої групи «Веселка» - родина Милика Володимира та робота вихователя Василенко О.В., від середньої групи «Калинка» - робота родини Куліш Вероніки та новорічний вінок від родини Лонської Марії, від старшої групи «Пізнайки» - спільна робота родин Попової Вероніки, Сидоренко Іллі, Ясак Соломії та Полуйко Кіри.

Осінній ярмарок

Пройшов щорічний традиційний осінній ярмарок Приозерного ясел-садка №70. Батьки вихованців садка старанно готувалися до святкового дійства: придумували нові рецепти страв, вправлялися у пекарському мистецтві. Смачні, естетично оформлені випічка, солодощі, овочі та фрукти радували око кожного відвідувача ярмарку. Поцікавитися, а що ж таке ярмарок? вирішили маленькі гості - вихованці нашого садка, які вирішили роздивитися все на місці. Жваво продавали продукцію своїх груп представники батьківської громади.

Всього батьки з продажу своїх виробів отримали 2789 грн. На виручені кошти планується придбати спортивний інвентар для музичної (спортивної) зали.

Щиро вдячні батькам наших вихованців за активну участь у житті садка!


Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета.

Чим далі технічний прогрес впроваджується в наше життя, тим більше ми прагнемо оточити себе речами ручної роботи, присвятити частину часу рукоділлю або прикладній творчості. Створення виробів з дітьми - це і розвиток головних навичок і здібностей дитини, і можливість спільно провести вільний час, і спосіб відволікти дитину від телевізора та комп'ютера, замінивши спілкування з електронним пристроєм на нескінченно захоплюючий процес творчості.

Пройшов конкурс поробок з бросового (викидного) матеріалу «Осінній барвограй». До участі у конкурсі допускалися спільні поробки батьків та дітей. 08 жовтня було підведено підсумки конкурсу. Перше місце посіли роботи молодшої групи «Веселка» (вихователі Василенко О.В. та Павлик Т.В.), друге місце у старшої групи «Пізнайки» (вихователі Лежень Л.В. та Бондаренко Л.М.), третє місце вибороли роботи ясельної групи № 2 «Курчатка» (вихователі Шпак І.Ф. та Шевченко О.С.). Групи-призери відзначені грамотами. Групи «Калинка» та «Капітошки» були відзначені дипломами учасників.

Важливо - джерелом матеріалу для виробів було що завгодно. Зношений одяг, зламані побутові прилади, прочитані журнали, перегорілі лампочки і навіть харчові продукти (крупи, макарони) - все це в умілих руках стало новим предметом декору або подарунком на довгу пам'ять.

Дякуємо нашим небайдужим та ініціативним батькам за активну участь у конкурсі! Головне - мати бажання і творити, творити, творити!Вітаємо!!!!!

Пройшов міський конкурс для дошкільників «Світ очима дітей». Всього у конкурсі взяло участь 53 заклади дошкільної освіти м. Херсон, 156 дітей-учасників. Вихованець старшої групи «Веселка» Солдатський Артур посів ІІ призове місце, робота Телегіної Софії стала лауреатом. У м. Херсон 28 березня 2018 року у закладі дошкільної освіти № 2 відбулося відзначення переможців міського конкурсу «Світ очима дітей». Діти отримали дипломи та подарунки від Херсонської міської ради. ТАК ТРИМАТИ!